Holger Hvitfeldt Jerichau Marine Grande Capri

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JERICHAU, Holger Hvitfeldt (Danmark 1861-1900): tillskriven, Marine Grande Capri, olja på duk, 39,5x54,5 cm
Påskrift på spännramen "Marine Grande Capri, Holger Jerichau"

Smärre krackelyrer och färgbortfall

265761

2014-10-11