Hillebard

Hillebard
Hillebard
Hillebard
Hillebard
Hillebard
Hillebard

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HILLEBARD, svensk, kallad m/1697, på kortad stång, längd 223 cm
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Slitage

265766

2014-10-02