Bengt Fransson oljemålning
2014-09-29
265783
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "I parken", signerad Bengt Fransson, daterad -84 á tergo, olja på duk, 27x35 cm