Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCHANTZ, Philip von (född 1928): Lockfåglar, signerad v Schantz, 2/150, färglitografi, ca 35x47 cm
265786
2014-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här