Roland Svensson Dagar i skärgård och annorstädes
2014-09-27
265789
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOK, Roland Svensson: "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 212/400, 19x13 cm, och 4 dagböcker i faksimilutgåva, 1990