Roland Svensson Dagar i skärgård och annorstädes

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOK, Roland Svensson: "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 212/400, 19x13 cm, och 4 dagböcker i faksimilutgåva, 1990

265789

2014-09-27