Arthur Enock akvarell Dartmouth

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENOCK, Arthur Henry (England, verks 1869-1912): Dalgång i Dartmouth, signerad Arthur H. Enock, akvarell, 38x58 cm

265811

2014-09-27