Antonio Clavé blandteknik

Antonio Clavé blandteknik
Antonio Clavé blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLAVÉ, Antonio (Spanien, 1913-2005): Kvinna med barn, signerad och daterad Clavé 4.2.39, Perpignan, blandteknik, 23x19,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

265834

2014-09-27