Kinesisk tallrik

Kinesisk tallrik
Kinesisk tallrik
Kinesisk tallrik
Kinesisk tallrik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIK, porslin, Kina, famille rose, 1700-tal, diameter 26 cm

nagg

265838

2014-09-21