Corneille silkscreen
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CORNEILLE (1922-2010): Les Amoureux, signerad och numrerad Corneille 55/200, daterad 2000, silkscreen, innermått 91 x 138 cm, S. 110 x 152 cm
Colour silkscreen, 2000, signed and numbered.
265845
2014-09-27