Corneille silkscreen

Corneille silkscreen
Corneille silkscreen

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CORNEILLE (1922-2010): Les Amoureux, signerad och numrerad Corneille 55/200, daterad 2000, silkscreen, innermått 91 x 138 cm, S. 110 x 152 cm

Colour silkscreen, 2000, signed and numbered.

265845

2014-09-27