Skovby matbord

Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord
Skovby matbord

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, A/S Skovby Möbelfabrik Danmark, jakaranda, höjd 75, diameter 120, 2 iläggsskivor 50x120 vardera

Smärre slitage, solblekt skiva

265882

2014-09-21