Kvinnoporträtt oljemålning

Kvinnoporträtt oljemålning
Kvinnoporträtt oljemålning
Kvinnoporträtt oljemålning
Kvinnoporträtt oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 75x63 cm
PROVENIENS: Har tillhört hovintendent Gösta Stenman

Uppfordrad på duk, krackelyr, skador,

265893

2014-09-27