Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HILLEBARD, 1500-tal, kraftig spets med yxa och hake, genombruten dekor, långa skaftskenor, längd 222 cm
Proveniens: Salnecke slott, Uppland
korrosion, slitage
265911
2014-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här