Fäktmasker

Fäktmasker
Fäktmasker
Fäktmasker
Fäktmasker
Fäktmasker
Fäktmasker
Fäktmasker
Fäktmasker
Fäktmasker
Fäktmasker
Fäktmasker
Fäktmasker

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄKTMASKER, 2 st, för Sabel-och florettfäktning, 18/1900-tal
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Slitage

265915

2014-10-02