Glasbord troligen Italien
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1900-talets senare del, troligen Artedi, 3 snurrbara glasskivor på delvis kromat stål och gjutjärnsunderrede, maxhöjd 45, skivornas diameter 60, 60 samt 70 cm
Fläckar av tejprester och ytslitage
265916
2014-09-21