Glasbord troligen Italien

Glasbord troligen Italien
Glasbord troligen Italien
Glasbord troligen Italien
Glasbord troligen Italien
Glasbord troligen Italien
Glasbord troligen Italien
Glasbord troligen Italien
Glasbord troligen Italien
Glasbord troligen Italien
Glasbord troligen Italien

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1900-talets senare del, troligen Artedi, 3 snurrbara glasskivor på delvis kromat stål och gjutjärnsunderrede, maxhöjd 45, skivornas diameter 60, 60 samt 70 cm

Fläckar av tejprester och ytslitage

265916

2014-09-21