Fäktsablar

Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄKTSABLAR, 4 st, svenska, m/1886
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Korrosion och skador

265920

2014-10-02