Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄKTSABLAR, 4 st, svenska, m/1886
Proveniens: Salnecke slott, Uppland
Korrosion och skador
265920
2014-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här