Terence la Noue grafisk blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

la NOUE TERENCE (född 1941): "The fossil Garden" från The ritual series 1987, signerad, daterad och numrerad, Terence la Noue 87, 6/42, etsning, akvatint, litografi, träsnitt, kopparstick, torrnål, 99x90 cm

265921

2014-09-28