Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JONES, Allen (England, född 1937-): "Momento", färglitografi, daterad och numrerad, Allen Jones - 88, 59/75, 108x86 cm, Litteratur Lloyd 96a, publ. by Waddington Graphics
265922
2014-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här