Sportfäktningsfloretter

Sportfäktningsfloretter
Sportfäktningsfloretter
Sportfäktningsfloretter
Sportfäktningsfloretter

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLORETTER, 1 par+1+1, paret märkta Solingen, med mässingsfästen
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Skador

265932

2014-10-02