Carl Wilhelmson akvarell

Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell
Carl Wilhelmson akvarell

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILHELMSON, Carl (1866-1928): Forskaren, signerad och daterad C Wilhelmsson Kristineberg 1898, akvarell, 25x20 cm

265937

2014-09-27