Mosse Stoopendahl oljemålning

Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOOPENDAHL, Mosse (1901-1948): Ekorre i vinterlandskap, signerad och daterad Mosse Stoopendahl -21, olja på duk, 48x62 cm

Obetydlig tryckskada

265948

2014-09-27