Skåp med vitrinöverdel

Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

SKÅP med vitrinöverdel, 1900-tal, rokokostil, bemålad med stänkdekor, höjd 184, 110x47 cm

Ytskador, senare bemålad, nyckel finns

265969

2014-09-22