Kittel koppar

Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KITTEL, koppar, 1800-tal, hänklar i mässing, höjd ca 38 cm

Bruksslitage

265977

2014-09-22