Max Book oljemålning

Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOOK, Max (född 1953): "Åttabas", signerad och daterad på baksidan Max Book 92-93, olja på pannå, 40x58 cm

265983

2014-09-27