Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL, brittisk-svensk m/1808 för kavallerimanskap, längd 100 cm
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Korrosion och skador

265984

2014-10-02