Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): "Prästkragar Rundsunda", signerad o daterad a tergo Hans Wigert 1997, olja på pannå, 27x28 cm

265985

2014-09-27