Gösta Gustavson oljemålning stockholmsmotiv

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAVSON, Gösta (född 1931): Ringvägen på Söder i Stockholm, signerad och daterad Gösta Gustavson 1989, olja på duk, 77x59 cm

265991

2014-09-27