Gösta Gustavson oljemålning stockholmsmotiv

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAVSON, Gösta (född 1931): Skinnarviksberget på Söder i Stockholm, signerad och daterad Gösta Gustavson 1991, olja på duk, 35,5x27,5 cm

265995

2014-09-27