Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, 1950-tal, jakaranda, JOC Vetlanda, svärtade ben med fotavslutninar i mässing, höjd 48, 150x60 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador, ben med sprickor
266000
2014-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner