Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-tal, Karl Johan-stil, fanérad i björk, svärtade detaljer, inredning fanérad i masurbjörk, höjd ca 101, 114x49 cm
Nyckel saknas, sprickor, slitage, renoverad
266020
2014-09-22