Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDBERG, Harald (1901-76): "Interiör med kvinna", signerad Harald Lindberg, olja på duk, 81x54 cm

266025

2014-09-22