Mpsse Stoopendhal oljemålning

Mpsse Stoopendhal oljemålning
Mpsse Stoopendhal oljemålning
Mpsse Stoopendhal oljemålning
Mpsse Stoopendhal oljemålning
Mpsse Stoopendhal oljemålning
Mpsse Stoopendhal oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STOOPENDAHL, Mosse (1901-1948): "Gråtrutar", signerad och daterad Mosse Stoopendahl -41, olja på duk, 48x67 cm

266028

2014-09-27