Båt Bertil Vallien Kosta

Båt Bertil Vallien Kosta
Båt Bertil Vallien Kosta
Båt Bertil Vallien Kosta
Båt Bertil Vallien Kosta
Båt Bertil Vallien Kosta
Båt Bertil Vallien Kosta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÅT, Bertil Vallien, Kosta Boda, glas, signerad KOSTA BODA B Vallien, ateljé, längd 14,5 cm, på träställ

Ett mindre nagg

266034

2014-09-22