Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, omkring 1900, ek, med microintarsia, höjd 71, 57x57 cm
Proveniens: skivan kommer från ett slottsgolv i Österrike
Ytskador
266052
2014-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här