Lars Erik Falk skulptur
Vollendet
2014-09-28
266055
| Höchstes Gebot | 11 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
FALK, Lars Erik (född 1922): "Modul skulptur i färg 27 B", signerad och daterad Falk 1991, bemålade aluminiumprofiler på svart plexisockel, höjd 35, sockel 10x11,5 cm