Lars Erik Falk skulptur

Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FALK, Lars Erik (född 1922): "Modul skulptur i färg 27 B", signerad och daterad Falk 1991, bemålade aluminiumprofiler på svart plexisockel, höjd 35, sockel 10x11,5 cm

266055

2014-09-28