Stolar 1800-tal
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st., 1800-tal, allmoge, provinsarbete, sitthöjd ca 43,5 cm
Kuntoraportti
Slitage
266060
Päivämäärä:
2014-09-22