Stolar 1800-tal

Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 4 st., 1800-tal, allmoge, provinsarbete, sitthöjd ca 43,5 cm

Kuntoraportti

Slitage

266060

Päivämäärä:

2014-09-22