Soffa Karl Johan

Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SOFFA, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i björk och mahogny, längd ca 186 cm

Sprickor, fanérskador, lagat ben

266062

2014-09-22