Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÖNSTER, blyinfattat glas, omkring 1900, målat motiv med madonna-ansikte, ca 104x87 cm
Skador, lagningar
266078
2014-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här