Salongsbord 1800-tal
2014-09-25
266094
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-tal, fanérat i björk, höjd 76, 100x74 cm
Smärre fanérskador och sprickor