Tennföremål

Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TENNFÖREMÅL, 6 st, bestående av: 4 fat, stop, burk

Delvis skador, slitage

266105

2014-09-22