Denise Grünstein screentryck på duk

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GRÜNSTEIN, Denise (Finland, född 1950): "Kvinna i grönska", numrerad 679/1000, osignerad (signerad i trycket), 614/1000, screentryck på duk, 103x250 cm
HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006.

Smärre ytskador

266142

2014-09-28