Rune Hagman oljemålning tema

Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HAGMAN, Rune (1914-2007): Rökande kvinna, signerad R. Hagman, olja på pannå, ca 46x32 cm

Märken efter häftstift

266159

2014-10-10