Curt Clemens oljemålning tema

Curt Clemens oljemålning tema
Curt Clemens oljemålning tema
Curt Clemens oljemålning tema
Curt Clemens oljemålning tema

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLEMENS, Curt (1911-1947): "Flicka mot rött", signerad Clemens 1944, olja på duk, 39x54 cm

266163

2014-10-10