Rune Hagman oljemålning tema

Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

HAGMAN, Rune (f914-2007): "Granen och blommande hägg", signerad R. Hagman, olja på duk, ca 45x55 cm

266164

2014-10-10