Rune Hagman oljemålning tema

Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HAGMAN, Rune (1914-2007): Kvinna med sjalett, signerad och daterad R. Hagman 43, olja på duk, ca 59x45 cm

266188

2014-10-10