Rune Hagman oljemålning tema

Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema
Rune Hagman oljemålning tema

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HAGMAN, Rune (1914-2007): Väninnor, signerad R. Hagman, olja på pannå, ca 93x65 cm

266194

2014-10-10