Curt Clemens originallitografier tema

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLEMENS, Curt (1911-1947) (4): Kvinnoporträtt, 3 st, samt brutet träd, signerade Clemens, varav 2 daterade -45 resp -46, litografier, varierande mått ca 37x42 - 44x40 cm

Smärre hanteringsveck, obetydlig reva

266197

2014-10-10