Curt Clemens originallitografier tema
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLEMENS, Curt (1911-1947) (4): Kvinnoporträtt, 3 st, samt brutet träd, signerade Clemens, varav 2 daterade -45 resp -46, litografier, varierande mått ca 37x42 - 44x40 cm
Smärre hanteringsveck, obetydlig reva
266197
2014-10-10