Allen Jones litografi

Allen Jones litografi
Allen Jones litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JONES, Allen (England, född 1937): Figurkomposition, signerad och daterad Allen Jones 81, numrerad 5/95, färglitografi, ca 77x56 cm

266201

2014-10-10