Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 134/300, daterad 1955-68, blad 15 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek 19x36 cm
Ej ramad
266210
2014-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här